1398/03/03, به دارو سلامت فارمد خوش آمدید.
پرتقال منبع سرشار از ویتامین C

پرتقال منبع سرشار از ویتامین C

اشتراک گذاری

همگی میدانیم  پرتقال یکی از قدیمی ترین  و پرمصرف ترین مرکبات است که بشر از آن تا کنون استفاده کرده است وخواص پرتقال بخصوص در تصفیه خون و بسیاری از بیماری ها مفید است . ویتامینC یا ویتامین ث یا همان ویتامین س یکی از عوامل مهم مهارکننده سرطان است که پرتقال منبع این ویتامین محسوب می شود. برای دانستن سایر مطالب درباره ی ویتامین C با بخش وبلاگ ویتامین سایت داروسلامت همراه باشید.

 

 

 

کشف منبع ویتامین C

جالب است بدانید حدود 500 سال قبل از میلاد مسیح کنفوسیوس درباره ی ویتامین C ( یا همان ویتامین ث, ویتامین س ) موجود در پرتقال نام برده است

 

خواص ویتامین C

جالب است بدانید پرتقال اولیه ، کوچک ، تلخ و پر از هسته بوده است که در اثر تربیت مهندسی ژنتیکی و همچنین انتخاب نوع بهتر و کود کافی درشت تر و شیرین تر شده است .

پرتقال سرشار از ویتامین C و ویتامین B است و سرشار از آهن ، کلسیم ، فسفر ، پتاسیم ، سدیم و مس است.

برای دانستن سایر فواید ویتامین C با بخش وبلاگ های هلث، تولید کننده ی قرص های جوشان خارجی و قرص های جوشان ایرانی همراه باشید.

توجه داشته باشید تا پیش از پانزده سالگی، سرطان خون بیش از هر سرطان دیگری در کودکان رواج دارد.

پژوهشگران دریافته اند کودکانی که تا دو سالگی در هفته 4 تا 6 بار پرتقال یا آب پرتقال را می خورند  میزان ابتلای آنان به سرطان خون در چهارده سالگی تا نصف کاهش می یابد زیرا پرتقال منبع ویتامینC ( ویتامن ث, ویتامین س ) است.

در شیر و یا غذای آردی آن ها یک تا سه قاشق کوچک قهوه خوری آب پرتقال اضافه کنیم تا آن ها را در مقابل ویتامین C بیمه کند و از ابتلا به بیماری اسکوربیت و راشیتیسم جلوگیری کند.

 

 

مطالب مرتبط با ال-کارنیتین جوشان، اوریکس، ویتامین، او آر اس، آنتی اکسیدان، قرص جوشان، قرص آلودگی هوا، ویتامین C، ویتامین C1000، او آر اس و Orix را در سایت داروسلامت "hi health" (های هلث) مطالعه کنید.

 

داروسلامت "hi health" (های هلث) تولید کننده قرص جوشان خارجی، جوشان خوش طعم، مولتی ویتامین، زینک جوشان، ویتامین ث (ویتامین سقرص اسهال، قرص جوشان کلسیم، قرص جوشان خوش طعم، قرص آنتی اکسیدان، کلسیم منیزیم زینک جوشان، قرص اشتها آور در ایران است.

 

وب سایت دیگر برند های هلث (hihealth) را نیز مشاهده کنید.

3 لایک
316 بازدید
0 نظر
دسته‌بندی مطالب
سلامتی و تغذیه
146
تناسب اندام
66
بیماری‌ها
48
ویتامین‌ها
23


آخرین اخبار
روش‌های کاهش سایز دور کمر
روش‌های کاهش سایز دور کمر
برای دست یافتن به تناسب‌اندام و کاهش وزن فقط 6 ساعت در هفته هم کافی است.   مطالب مرتبط با ال-کارنیتین، اوریکس، ویتامین، او آ...
باورهای غلط در بدنسازی
باورهای غلط در بدنسازی
در رشته بدنسازی باورهای غلط وجود دارد که در این مطلب با این باورهای غلط آشنا خواهید شد.   مطالب مرتبط با ال-کارنیتین، اوریکس، ویتامین،...
کارهای ممنوع در باشگاه ورزشی
کارهای ممنوع در باشگاه ورزشی
در این مطلب "Mike Donavanik" متخصص تناسب اندام به ما می گوید که کارهای ممنوع در باشگاه ورزشی کدامند.   مطالب مرتبط با ال-کارنیتین...
Copyright 2016-2020 By DAROO SF