1398/02/02, به دارو سلامت فارمد خوش آمدید.
لاغری با دوچرخه ثابت یا اسپینینگ

لاغری با دوچرخه ثابت یا اسپینینگ

اشتراک گذاری

اگر هدف ورزش شما از دست دادن فقط 1 کیلوگرم است یا اینکه دکتر به شما توصیه کرده تا 45 کیلوگرم کم ‏کنید، دوچرخه ثابت می تواند بلیطی به سوی موفقیت شما باشد. اگر کار با دوچرخه ثابت با یک رژیم کم کالری ‏ترکیب شود، به شما کمک می کند تا مقدار زیادی از چربی های اضافی بدنتان را آب کنید. باید توجه کنید ورزش به تنهایی سبب لاغری شما نمی شود استفاده از قرص های لاغری و مکمل های لاغری مثل ال کارنتین سبب میشود تا زودتر به اندام دلخواهتان برسید. سایر مطالب درباره ی لاغری, ال کارنتین, مکمل های لاغری, قرص لاغری و دانستنی های دیگر درباره ی انرژی زا, افزایش انرژی, افزایش قدرت سیستم ایمنی و انواع ویتامین ها وعلل بیماری ها را و راه درمان آن ها را در سایت رسمی داروسلامت با برند های هلث, تولید کننده قرص های جوشان  بخوانید.

 

 

اگراسپینیگ کار میکنید کالری کمتری مصرف کنید!‏

از دست دادن وزن به مهارت شما برای سوزاندن چربی های اضافی بدنتان بستگی دارد و دوچرخه ثابت ‏دستگاهی است که دسترسی به این هدف را سریعتر می کند، اما انجام این مهم به خواص فیزیولوژی نیز ‏بستگی دارد؛ بدین معنی که وقتی تعداد کالری کمتری را از میزانی که در هنگام کار با دوچرخه ثابت می ‏سوزانید، بخورید، بدن شما به حالتی وارد می شود که "کسر کالری" نام دارد. این حالت مستقیما منجر به از ‏دست دادن چربی می شود، یعنی بدن برای تولید انرژی که از کمبود کالری غذا بدست نیاورده، باید چربی ها را ‏بسوزاند، پس اگر می خواهید کاهش وزن سریعتری را با دوچرخه ثابت تجربه کنید، باید حالت کسر کالری را در ‏خود بوجود آورید.‏ اما باید توجه داشته باشید ورزش به تنهایی سبب لاغری شما نمی شود استفاده از قرص های لاغری و مکمل های لاغری مثل ال کارنتین سبب میشود تا زودتر به اندام دلخواهتان برسید.

 

پدال زدن با دوچرخه ثابت = ناپدید شدن وزن اضافی

رسیدن به کاهش مصرف 3500 کالری به آب کردن حدود 456 گرم از چربی های بدنتان می شود. یعنی اگر بعد از ‏پایان فعالیت با دوچرخه ثابت 3500 کالری کمتر از حدی که بر روی دستگاه سوزانده اید را بخورید تقریبا نیم ‏کیلوگرم کم کرده اید. اگر فردی 85 کیلویی یک ساعت با حالت متوسط دوچرخه ثابت پدال بزند، 474 کالری می ‏سوزاند و همین فرد اگر فعالیت خود را شدید کند 906 کالری می سوزاند؛ هر جا کالری سوزانده شود، چربی نیز ‏آب خواهد شد.‏ توجه داشته باشید ورزش به تنهایی سبب لاغری شما نمی شود استفاده از قرص های لاغری و مکمل های لاغری مثل ال کارنتین سبب میشود تا زودتر به اندام دلخواهتان برسید همچنین قرص های لاغری و مکمل های لاغری مثل ال کارنتین سبب میشود تا زودتر به اندام دلخواه تان برسید و لاغر شوید.

 

رژیم خود را فراموش نکنید!‏

حتی اگر روزهای متعددی از هفته را هم با دوچرخه ثابت پدال بزنید، آمار هایی که از ثبت و کنترل وزن بین الملل ‏‏(‏NWCR‏) منتشر شده نشان می دهد که مردمی که به رژیم خود اهمیت نمی دهند، به ندرت در کاهش وزن ‏خود موفق خواهند بود. شما می توانید رژیم خود را با روش های متعددی بهبود ببخشید، اما یک روش اساسی ‏در همه انواع رژیم ها کم کردن مصرف کالری غذا است. کارهایی که می توانید پس از آغاز جدی کار با دوچرخه ‏ثابت انجام دهید این است که ابتدا به جای نوشابه و شربت فقط آب بنوشید، بین وعده های غذایی به ‏سبزیجات اهمیت زیادی بدهید تا از گرسنگی بیش از حد جلوگیری شود، غذاهایتان را در ظروف کوچکتری سرو ‏کنید و مصرف غذاهای خارج از خانه را کاهش دهید. فراموش نکنید ‏ استفاده از قرص های لاغری و مکمل های لاغری مثل ال کارنتین سبب میشود تا زودتر به اندام دلخواهتان برسید.

 

بیایید از همین الآن وزن اضافی را کم کنیم!‏

حدی که شما می توانید با کمک یک دوچرخه ثابت وزنتان را کم کنید به زمانی بستگی دارد که به فعالیت بر روی ‏دستگاه اختصاص می دهید، به میزان کالری مصرفی روزانه و فعال بودن سبک زندگی بستگی دارد. اگر در حالت ‏متوسطی از دستگاه پدال می زنید، 30 دقیقه در هفته را به کار با دوچرخه ثابت اختصاص دهید. اگر می توانید ‏به سرعت و قدرت بالایی از فعالیت با دستگاه دست پیدا کنید، 150 دقیقه پدال زدن در هفته می تواند برای ‏کاهش وزن کافی باشد. یک زن 30 ساله با سبک زندگی کم فعالیت باید پس از کار با دوچرخه ثابت حدود 2000 ‏کالری سوزانده باشد. اگر همین فرد مصرف کالری خود را کمتر کند و در فعالیت های روزانه خود فعال تر باشد و از ‏دوچرخه ثابت هم استفاده کند، براحتی وزن اضافی اش را آب می کند.شرکت‏ داروسلامت با برند های هلث, تولید کننده قرص های جوشان به شما توصیه میکند که برای لاغری و داشتن اندام زیبا از قرص های لاغری و مکمل های لاغری مثل ال کارنتین استفاده کنید.

 

 

برای دانستن سایرمطالب درباره ی لاغری, ال کارنتین, مکمل های لاغری, قرص لاغری

با بخش وبلاگ شرکت داروسلامت با برند شناخته شده های هلث,

تولید کننده قرص های جوشان داخلی و تولیید کننده ی قرص های جوشان خارجی همراه باشید.

با وب سایت دیگر برند های هلث (hihealth) همراه باشید.

1 لایک
449 بازدید
0 نظر
دسته‌بندی مطالب
سلامتی و تغذیه
146
تناسب اندام
53
بیماری‌ها
48
ویتامین‌ها
23


آخرین اخبار
ویتامین‌های ضروری برای بدنسازی
ویتامین‌های ضروری برای بدنسازی
به طور کلی همه ویتامین های محلول در آب (به جز ویتامین C) به صورت کلی ترکیب شده هستند با ویتامین B و Complex B (شامل ویتامین های ۱B و ۲B و ۳B و ۶B و ۱۲...
نکاتی برای استفاده حداکثری از تردمیل
نکاتی برای استفاده حداکثری از تردمیل
ورزش کردن روي تردميل، شیوه خاصی دارد. براي اين که درحين راه رفتن يا دويدن روي دستگاه، دچار آسيب‌هاي عضلاني اسکلتي نشويد، بهتر است هميشه به اين نك...
17 نکته برای تناسب اندام
17 نکته برای تناسب اندام
در این مطلب نکات بسیار مفید برای تناسب اندام را مطالعه خواهید کرد.   مطالب مرتبط با ال-کارنیتین، اوریکس، ویتامین، او آر اس، ...
Copyright 2016-2020 By DAROO SF